Certyfikowane firmy

WOOBIBOO

Tablice Manipulacyjne

Tablice polskiego producenta, wykonywane ze starannością, spersonalizowane i ciekawe. Hasła przewodnie Woobiboo to: Zabawa i rozwój, designe, jakość oraz Montessori. Szczęście dziecka i satysfakcja rodzica. Dokładnie to jest ideą Woobiboo!

NaturBonum

Naturalny Krem do Twarzy i Ciała

NaturBonum to eko Krem, wyprodukowany w Polsce, hande made, z naturalnych składników. Został przebadany dermatologicznie uzyskując pozytywną opinię. Stworzony z natury i pasji. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji oraz do wspierania skóry potrzebującej i wymagającej.

COLORIN COLORADO

Podręcznik dla dzieci do nauki języka hiszpańskiego polskiego autorstwa i wydawnictwa.

Autorką podręcznika jest mgr iberystyki Dorota Nieto-Kuczyńska.Książka wykorzystuje elementy nauki przez zabawę, metodę naturalną, hybrydową, fotoreporterską oraz w oparciu o zasadę spirali. Poza tym jest pięknie wydana.

KOKONIK

Polski producent artykułów dla niemowląt – firma Antoni Wierzejski

Kokonik to producent wyjątkowego otulacza dla noworodka/niemowlaka, który zapewnia mu wygodę, bezpieczeństwo oraz spokojny i długi sen. Otulacz Kokonik to najlepszy sposób na sen noworodka/niemowlaka oraz Rodziców.

Tablica Manipulacyjna Pastellove

Pastellove to niewielka rodzinna pracownia, w której powstają unikatowe przedmioty dla dzieci tworzone w 100% według własnego projektu. Pastellove posiada Certyfikat TOP FIRMA – polecana przez Klientów, a Tablice Manipulacyjne Pastellove, jako jedyne w Polsce posiadają Certyfikat Rękodzieła. W Pastellove Pani Monika tworzy ręcznie, z materiałów przyjaznych dzieciom i środowisku, używa  bezpiecznych farb wodnych, stara się, aby każdy egzemplarz był niepowtarzalny i wyjątkowy.

El Universo Kids

Szkoła języka hiszpańskiego i angielskiego we Wrocławiu

Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej El UNIVERSO, założone w 2002 roku, jest pierwszą we Wrocławiu szkołą, specjalizującą się w nauczaniu języka hiszpańskiego i propagowaniu kultury iberoamerykańskiej, stosującą komunikacyjną metodę nauczania. W El Universo uczą hiszpańskiego po hiszpańsku już od pierwszej lekcji.

El Universo – czyli wszechświat, gdyż hiszpański to coś więcej aniżeli tylko język – to cały wszechświat smaków, kolorów i kształtów związanych z ludźmi, którzy się nim posługują.

 

BrummCiuch

BrummCiuchy ubranka dla dzieci przeznaczone do podróży.

To seria ubranek z bawełny polskiego producenta z innowacyjnym rozwiązaniem wymiennych plecków. Body, pajacyk, bluzka i bluza posiadają część pleców przypinaną na rzepy. BrummCiuchy świetnie sprawdzają się także podczas spacerów. Gdy dziecko po drzemce w wózku ma spocone plecy, wymieniamy mokry materiał na suchy i gotowe, nasz szkrab może podbijać świat.  Ubranka są w rozmiarach od 56 do 110 co zapewnia komfort podróży niemowlętom i kilkulatkom.