Certyfikowane firmy

Little dragon

Little Dragon to drewniane zabawki edukacyjne, dzięki którym twoja pociecha wyruszy w niesamowitą podróż odkrywania i samodzielnego doświadczania rzeczywistości.

Zabawki, które Ja – Mama i pedagog – tworzę, są przeze mnie ręcznie wykonane z największą pieczołowitością oraz dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Moją misją jest dać dzieciom coś naprawdę wyjątkowego oraz ponadczasowego, natomiast rodzicom – chwilę relaksu i spokoju 😉”

 

 

luub

Fartuszki ochronne dla dzieci „luub”

luub to nowy wymiar odzieży ochronnej dla dzieci.

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko jest obecnie malarzem, rzeźbiarzem, wyklejaczem, kucharzem, mechanikiem, ogrodnikiem….fartuszki ochronne luub zabezpieczą odzież Twojej pociechy podczas procesu tworzenia.

„Udało nam się połączyć funkcjonalność i styl oraz trwałość i komfort tak, aby uzyskać uniform przykrywający ubranie, a nie osobowość”.

 

Media Service Zawada

Książeczki edukacyjne „Wiem i ja”

Media Service Zawada jest czołowym na rynku polskim wydawcą książek i prasy dziecięcej oraz dystrybutorem atrakcyjnych produktów dla najmłodszych jak również dostawcą nowoczesnych rozwiązań reklamowych. Jest jedynym działającym w Polsce wydawcą, który w swojej ofercie łączy zarówno książki jak i czasopisma oparte na najpopularniejszych licencjach znanych dzieciom z ekranów telewizyjnych i kinowych.
Książeczki „Wiem i ja” to seria wspomagająca edukację najmłodszych w zakresie poznawczym literek i liczb. Wiedza podana w sposób łatwy i przyjemny dla oka malucha tak aby nauka była przyjemnością.

 

 

Naanaa Wood

Tablice Manipulacyjne

Odkąd Maria Montessori zaprezentowała na początku ubiegłego wieku innowacyjną metodę nauczania dzieci, nie przestaje przybywać zwolenników tego stylu. Jesteśmy jednymi z nich, a swoją wiedzą na temat tego stylu edukowania postanowiliśmy połączyć z praktycznymi umiejętnościami narzędzi, które wspierają jego realizację.

Dzisiaj jako doświadczony producent tablic sensorycznych mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która zaspokoi wymagania zarówno dorastających pociech, jak i ich rodziców, czy opiekunów,  z zamiłowaniem podchodzimy do każdego jednego produktu, by w efekcie dostarczać swoim klientom wyłącznie najwyższą jakość.

MMland

Suchy basen

Jesteśmy energicznym zespołem młodych ludzi. Projektujemy i wykonujemy baseny dla dzieci o różnej tematyce i przeznaczeniu. Wszystkie elementy wykonujemy są ręcznie.
Baseny na piłeczki dla dzieci oferowane przez polskiego producenta MMLand spełniają wszystkie te założenia. Bogata oferta wariantów tematycznych i właściwie niekończąca się możliwość modyfikacji i opcjonalnych elementów sprawia, że proponowane przez nas suche baseny z łatwością dopasujesz do zainteresowań czy wieku swojego dziecka.

CARDBLOCKS

Tekturowe Klocki konstrukcyjne

Klocki polskiego producenta, wykonane z tektury do samodzielnego złożenia. Połączenie KLOCKA o oryginalnej konstrukcji i specjalnego ŁĄCZNIKA daje niespotykane dotąd możliwości kształtowania form przestrzennych. Klocki pobudzają wyobraźnie i inwencję twórczą zachęcając także do poszerzenia wiedzy z zakresu geometrii. Nauka poprzez zabawę !!!

WOOBIBOO

Tablice Manipulacyjne

Tablice polskiego producenta, wykonywane ze starannością, spersonalizowane i ciekawe. Hasła przewodnie Woobiboo to: Zabawa i rozwój, designe, jakość oraz Montessori. Szczęście dziecka i satysfakcja rodzica. Dokładnie to jest ideą Woobiboo!

NaturBonum

Naturalny Krem do Twarzy i Ciała

NaturBonum to eko Krem, wyprodukowany w Polsce, hande made, z naturalnych składników. Został przebadany dermatologicznie uzyskując pozytywną opinię. Stworzony z natury i pasji. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji oraz do wspierania skóry potrzebującej i wymagającej.

COLORIN COLORADO

Podręcznik dla dzieci do nauki języka hiszpańskiego polskiego autorstwa i wydawnictwa.

Autorką podręcznika jest mgr iberystyki Dorota Nieto-Kuczyńska.Książka wykorzystuje elementy nauki przez zabawę, metodę naturalną, hybrydową, fotoreporterską oraz w oparciu o zasadę spirali. Poza tym jest pięknie wydana.

KOKONIK

Polski producent artykułów dla niemowląt – firma Antoni Wierzejski

Kokonik to producent wyjątkowego otulacza dla noworodka/niemowlaka, który zapewnia mu wygodę, bezpieczeństwo oraz spokojny i długi sen. Otulacz Kokonik to najlepszy sposób na sen noworodka/niemowlaka oraz Rodziców.

Tablica Manipulacyjna Pastellove

Pastellove to niewielka rodzinna pracownia, w której powstają unikatowe przedmioty dla dzieci tworzone w 100% według własnego projektu. Pastellove posiada Certyfikat TOP FIRMA – polecana przez Klientów, a Tablice Manipulacyjne Pastellove, jako jedyne w Polsce posiadają Certyfikat Rękodzieła. W Pastellove Pani Monika tworzy ręcznie, z materiałów przyjaznych dzieciom i środowisku, używa  bezpiecznych farb wodnych, stara się, aby każdy egzemplarz był niepowtarzalny i wyjątkowy.

El Universo Kids

Szkoła języka hiszpańskiego i angielskiego we Wrocławiu

Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej El UNIVERSO, założone w 2002 roku, jest pierwszą we Wrocławiu szkołą, specjalizującą się w nauczaniu języka hiszpańskiego i propagowaniu kultury iberoamerykańskiej, stosującą komunikacyjną metodę nauczania. W El Universo uczą hiszpańskiego po hiszpańsku już od pierwszej lekcji.

El Universo – czyli wszechświat, gdyż hiszpański to coś więcej aniżeli tylko język – to cały wszechświat smaków, kolorów i kształtów związanych z ludźmi, którzy się nim posługują.

 

BrummCiuch

BrummCiuchy ubranka dla dzieci przeznaczone do podróży.

To seria ubranek z bawełny polskiego producenta z innowacyjnym rozwiązaniem wymiennych plecków. Body, pajacyk, bluzka i bluza posiadają część pleców przypinaną na rzepy. BrummCiuchy świetnie sprawdzają się także podczas spacerów. Gdy dziecko po drzemce w wózku ma spocone plecy, wymieniamy mokry materiał na suchy i gotowe, nasz szkrab może podbijać świat.  Ubranka są w rozmiarach od 56 do 110 co zapewnia komfort podróży niemowlętom i kilkulatkom.