Nasza Komisja Certyfikująca składa się z czteroosobowego zespołu stałego, w którego skład wchodzą między innymi: lekarz, inżynier, nauczyciel, rehabilitant i ekonomista/strażak. Są to osoby, które biorą udział w weryfikacji każdego produktu lub usługi. Wspierani są w zależności od potrzeb przez specjalistów innych zawodów, takich jak: farmaceuta, prawnik, informatyk, sportowiec itd.

Działanie Komisji jest wspierane przez członka honorowego.  Dbamy także o to aby naszą Komisję tworzyli nie tylko ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym ale także Rodzice, co pozwala im oceniać produkty i usługi w oparciu o praktyczne doświadczenia z życia codziennego.

SKŁAD KOMISJI

Sylwester Pysiewicz

Sylwester Pysiewicz

Lekarz

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadzi poradnię preluksacyjną w przychodni EMC przy ul. Łowieckiej we Wrocławiu, posiada certyfikat medycyny sportowej do orzekania o zdolności do uprawiania sportu do 21 r.ż.
Wykonuje USG narządu ruchu oraz zabiegi operacyjne w ramach chirurgii jednego dnia. Współpracował z kadrą narodową koszykówki.
Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 4WSKzP we Wrocławiu na stanowisku starszy asystent. Interesuję się podróżami, motoryzacją , sportem. Prywatnie ojciec szesnastolatki oraz dziesięciolatka.

Anna Wyrembak

Anna Wyrembak

Nauczyciel

Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczyciel dyplomowany języka hiszpańskiego, zawód stał się jej pasją. Uczy starsze dzieci i młodzież w gimnazjum i liceum. Pasjonuje ją poznawanie innych kultur i nauka języków obcych.
Uwielbia spędzać czas z mężem, dziećmi i przyjaciółmi.
Nie wyobraża sobie życia bez książek, muzyki, kina,tańca, no i oczywiście bez podróżowania.
Kocha słońce, jazdę na rowerze, owoce i herbatę z cytryną:). „Lubię kiedy w moim domu goście czują się po prostu swobodnie” – prywatnie szczęśliwa mama 8 letniej dziewczynki,  11 letniego chłopca i 5 miesięcznej dziewczynki.

Paweł Kwarciany

Paweł Kwarciany

Inżynier

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydział Elektryczny – Automatyka i Robotyka, specjalność: Automatyka i sterowanie w energetyce.
Wpisany na listę MSWiA kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, przynależy do koła SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), członek Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa (specjalność sieci, instalacje, urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne), posiada poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez Wojskowe Biuro Projektów, ukończył kurs Projektowania i Odbiorów Systemów Sygnalizacji Pożaru w Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej.
Obecnie pracuje w firmie z sektora budowlano-montażowego na stanowisku: Dyrektor ds. Projektów, specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

W wolnych chwilach zajmuje się tuningiem samochodowym, kulinariami, sportem i górskimi wycieczkami pieszymi.

Prywatnie ojciec 6 letniego, energicznego piłkarza.

Violetta Suwała

Violetta Suwała

Rehabilitant

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Magister rehabilitacji leczniczej z ponad 30 letnim stażem pracy w zawodzie. Podczas tych lat pracowała na oddziałach ortopedycznych i neurologicznych z pacjentami po urazach i zabiegach. Prowadziła przez wiele lat placówkę rehabilitacyjną. W ramach pasji współpracowała ze szkołami i prowadziła zajęcia dla dzieci z wadami postawy. Obecnie pisze artykuły poradnikowe i jest autorką cyklu Wady Postawy w portalu www.BezpieczneDziecko.eu. Lubi podróże i jazdę rowerem. Prywatnie szczęśliwa Babcia trójki wspaniałych wnucząt, dla których szykuje domowe, zdrowe przetwory.

Adriana Ordecha

Adriana Ordecha

Przewodnicząca, Ekonomista/Strażak

Z wykształcenia ekonomista i filolog. Strażak w OSP. Współwłaściciel portalu www.BezpieczneDziecko.eu oraz sklepu www.sklep.BezpieczneDziecko.eu. Autorka wielu artykułów dotyczących bezpieczeństwa dzieci. Jej pasją jest praca z dziećmi podczas warsztatów i szkoleń z bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Sport i eksperymentowanie w kuchni pozwalają zaś w pełni się zrelaksować.

Prywatnie mama 9 latki i 12 latka.

 

David Nieto - Rasiński

David Nieto - Rasiński

Prawnik, Filolog, Przedsiębiorca

Przedsiębiorca, prawnik, filolog, tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego, doktor nauk humanistycznych, latynoamerykanista. Absolwent podyplomowych studiów Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, stypendysta Uniwersytetu New School w Nowym Jorku, członek dolnośląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych, wykładowca podyplomowych studiów w Katedrze UNESCO Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestnik projektu Komisji Europejskiej GARNET Network of Excellence: Global Governance, Regionalisation and Regulation: The Role of the EU, autor artykułów naukowych, współautor serii podręczników do nauki j. hiszpańskiego „Arcoíris”, współpracownik projektu wsparcia przemian demokratycznych na Kubie czeskiej organizacji People in Need, w latach 2004-2005 dolnośląski koordynator festiwalu „Prawa człowieka w filmie”. Sekretarz Rady Fundacji Edukacyjnej „Szczęśliwa” we Wrocławiu. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, miłośnik dobrej lektury i sportu.

Artur Wołoszyn

Artur Wołoszyn

Członek honorowy - inżynier biomechanik

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydział Mechaniczny – Automatyka i Robotyka, specjalność: Biomechanika. Ponadto legitymuje się dyplomem  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz programem Executive MBA realizowanym przez 4 Europejskie Uczelnie Wyższe. Ostatnie 13 lat koncentrował się na zarządzaniu 4 międzynarodowych firm na stanowisku Dyrektora Fabryki lub Dyrektora Generalnego. W większości to koncerny skandynawskie dla których bezpieczeństwo ludzi to priorytet funkcjonowania firmy. Specjalizuje się we wdrażaniu  programów dotyczących doskonałości w zakresie bezpieczeństwa oraz systemów Lean Manufacturing. Interesuje się podróżowaniem, motoryzacją i sportem.

Prywatnie ojciec 16 latki.

Jako Członek Honorowy skupia się na cyklicznym /miesięcznym/ przeglądzie prac komisji.