Nasza Komisja Certyfikująca składa się z czteroosobowego zespołu stałego, w którego skład wchodzą między innymi: lekarz, inżynier, nauczyciel, rehabilitant i ekonomista/strażak. Są to osoby, które biorą udział w weryfikacji każdego produktu lub usługi. Wspierani są w zależności od potrzeb przez specjalistów innych zawodów, takich jak: farmaceuta, prawnik, informatyk, sportowiec itd.

Działanie Komisji jest wspierane przez członka honorowego.  Dbamy także o to aby naszą Komisję tworzyli nie tylko ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym ale także Rodzice, co pozwala im oceniać produkty i usługi w oparciu o praktyczne doświadczenia z życia codziennego.

SKŁAD KOMISJI

Paweł Kwarciany

Paweł Kwarciany

Inżynier

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydział Elektryczny – Automatyka i Robotyka, specjalność: Automatyka i sterowanie w energetyce.
Wpisany na listę MSWiA kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, przynależy do koła SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), członek Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa (specjalność sieci, instalacje, urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne), posiada poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez Wojskowe Biuro Projektów, ukończył kurs Projektowania i Odbiorów Systemów Sygnalizacji Pożaru w Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej.
Obecnie pracuje w firmie z sektora budowlano-montażowego na stanowisku: Dyrektor ds. Projektów, specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

W wolnych chwilach zajmuje się tuningiem samochodowym, kulinariami, sportem i górskimi wycieczkami pieszymi.

Prywatnie ojciec 10 letniego, energicznego piłkarza.

Anna Wyrembak

Anna Wyrembak

Nauczyciel

Absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Nauczyciel dyplomowany języka hiszpańskiego, zawód stał się jej pasją. Uczy starsze dzieci i młodzież w gimnazjum i liceum. Pasjonuje ją poznawanie innych kultur i nauka języków obcych.
Uwielbia spędzać czas z mężem, dziećmi i przyjaciółmi.
Nie wyobraża sobie życia bez książek, muzyki, kina,tańca, no i oczywiście bez podróżowania.
Kocha słońce, jazdę na rowerze, owoce i herbatę z cytryną:). „Lubię kiedy w moim domu goście czują się po prostu swobodnie” – prywatnie szczęśliwa mama 13 letniej dziewczynki,  16 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki.

Elżbieta Kuzio

Elżbieta Kuzio

Specjalista do spraw kontaktów z mediami

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Pracuje, jako specjalista do spraw kontaktów z mediami w fundacji promującej szeroko pojętą sztukę osób niewidomych. Jest niewidoma i posiada umiejętnośc czytania Braill’em. Jej ogromną pasją jest śpiew. Śpiewa solo, a także w dwóch chórach, zespole country i zespole BonfireSquad – grającym własną twórczość. „Kocham psy i mogę o nich rozmawiać godzinami. Jestem także miłośniczką książek, dobrych kabaretów, filmów i podcastów kryminalnych”.

Adriana Ordecha

Adriana Ordecha

Przewodnicząca, Ekonomista/Przedsiębiorca

Z wykształcenia ekonomista i filolog.  Współwłaściciel portalu www.BezpieczneDziecko.eu oraz sklepu www.sklep.BezpieczneDziecko.eu. Autorka wielu artykułów dotyczących bezpieczeństwa dzieci. Twórca własnej marki naturalnych kosmetyków. Dużo radości przynosi jej praca z  dziećmi podczas warsztatów i szkoleń z bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Sport i eksperymentowanie w kuchni pozwalają zaś w pełni się zrelaksować. Kocha zwierzęta i podróże. „Moją pasją jest tworzenie naturalnych kosmetyków, zagłębianie się w tajniki funkcjonowania ciała i organizmu człowieka, szukania rozwiązań kosmetycznych dla skóry wymagającej”.

Prywatnie mama 14 latki i 17 latka.

 

Violetta Suwała

Violetta Suwała

Rehabilitant

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Magister rehabilitacji leczniczej z ponad 30 letnim stażem pracy w zawodzie. Podczas tych lat pracowała na oddziałach ortopedycznych i neurologicznych z pacjentami po urazach i zabiegach. Prowadziła przez wiele lat placówkę rehabilitacyjną. W ramach pasji współpracowała ze szkołami i prowadziła zajęcia dla dzieci z wadami postawy. Obecnie pisze artykuły poradnikowe i jest autorką cyklu Wady Postawy w portalu www.BezpieczneDziecko.eu. Lubi podróże i jazdę rowerem. Prywatnie szczęśliwa Babcia trójki wspaniałych wnucząt, dla których szykuje domowe, zdrowe przetwory.

David Nieto - Rasiński

David Nieto - Rasiński

Prawnik, Filolog, Przedsiębiorca

Przedsiębiorca, prawnik, filolog, tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego, doktor nauk humanistycznych, latynoamerykanista. Absolwent podyplomowych studiów Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, stypendysta Uniwersytetu New School w Nowym Jorku, członek dolnośląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych, wykładowca podyplomowych studiów w Katedrze UNESCO Uniwersytetu Jagiellońskiego, uczestnik projektu Komisji Europejskiej GARNET Network of Excellence: Global Governance, Regionalisation and Regulation: The Role of the EU, autor artykułów naukowych, współautor serii podręczników do nauki j. hiszpańskiego „Arcoíris”, współpracownik projektu wsparcia przemian demokratycznych na Kubie czeskiej organizacji People in Need, w latach 2004-2005 dolnośląski koordynator festiwalu „Prawa człowieka w filmie”. Sekretarz Rady Fundacji Edukacyjnej „Szczęśliwa” we Wrocławiu. Prywatnie ojciec dwójki już młodzieży, miłośnik dobrej lektury i sportu.

Sylwester Pysiewicz

Sylwester Pysiewicz

Lekarz

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Prowadzi poradnię preluksacyjną w przychodni EMC przy ul. Łowieckiej we Wrocławiu, posiada certyfikat medycyny sportowej do orzekania o zdolności do uprawiania sportu do 21 r.ż.
Wykonuje USG narządu ruchu oraz zabiegi operacyjne w ramach chirurgii jednego dnia. Współpracował z kadrą narodową koszykówki.
Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu 4WSKzP we Wrocławiu na stanowisku starszy asystent. Interesuję się podróżami, motoryzacją , sportem. Prywatnie ojciec dwudziestolatki oraz czternastolatka.

Artur Wołoszyn

Artur Wołoszyn

Członek honorowy - inżynier biomechanik

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydział Mechaniczny – Automatyka i Robotyka, specjalność: Biomechanika. Ponadto legitymuje się dyplomem  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz programem Executive MBA realizowanym przez 4 Europejskie Uczelnie Wyższe. Ostatnie 13 lat koncentrował się na zarządzaniu 4 międzynarodowych firm na stanowisku Dyrektora Fabryki lub Dyrektora Generalnego. W większości to koncerny skandynawskie dla których bezpieczeństwo ludzi to priorytet funkcjonowania firmy. Specjalizuje się we wdrażaniu  programów dotyczących doskonałości w zakresie bezpieczeństwa oraz systemów Lean Manufacturing. Interesuje się podróżowaniem, motoryzacją i sportem.

Prywatnie ojciec 21 latki.

Jako Członek Honorowy skupia się na cyklicznym /miesięcznym/ przeglądzie prac komisji.