Książeczki edukacyjne „Wiem i ja” z Certyfikatem

Po raz kolejny członkowie komisji certyfikującej mieli okazję jednogłośnie wydać pozytywną opinię a tym samym przyznać znak Produkt Przyjazny Dziecku polskiemu produktowi. Tym razem Certyfikat BezpieczneDziecko otrzymały książeczki edukacyjne „Wiem i ja” wydawnictwa Media Service Zawada.

Książeczki wykonane są w sposób dokładny i estetyczny, kolorystyka jest stonowana, nie drażniąca oka, jednak zaciekawia i pobudza wyobraźnię. Obrazki i grafika doskonale współgrają z tekstem i opisem.

Pod względem bezpieczeństwa książeczki z serii „Wiem i ja” spełniają wszelkie kryteria, które pozwalają uznać nam produkt za bezpieczny. Wykonane zostały z materiałów, które posiadają pozytywne wyniki badań laboratoryjnych na zgodność z normą EN71. Kanty i rogi są zaokrąglone, strony są grube, brak jest ostrych krawędzi. Treści są prawidłowe i adekwatne do wieku.

Książeczki są funkcjonalne także ze względu na ich format. Wygodnie leżą w rączce malucha, z łatwością dziecko może przewracać strony. Są one nieduże, dzięki czemu mogą towarzyszyć zawsze dziecku w jego podróżach. Tematyka dostosowana jest do możliwości poznawczych dziecka.

Książeczki „Wiem i ja” to seria wspomagająca edukację najmłodszych w zakresie poznawczym literek i liczb. Wiedza podana w sposób łatwy i przyjemny dla oka malucha, tak aby nauka była przyjemnością.